Моторний човен за перші 5хв руху пройшов 2км. А за наступні 12хв пройшов 5,5км. За остані 3хв

пройшов 900м. Чи можна назвати рух човна рівномірним? Визначити середню щвидкість його за весь час руху

Ответы на вопрос

Отвечает Серкулова Жания.

Ответ:

Ні, швидкість човна не рівномірна

Объяснение:

Середня швидкість човна - 400 м/хв

Отвечает Афонин Максим.

Ответ:

Неможна

Объяснение:

Рівномірний рух є таким коли за рівні проміжку часу матеріальна точка долає одинакову відстань. За 12 хв матеріальна точка подолала 5.5 км. Потім за 5 хв подолала 2 км. Щоб назвати рух рівномірним, потрібно, щоб з швидкість другого подолання дорівнювало швидкості першого подолання, для того зводим друге подолання до 12 хв. За 12 хв друге подолання пройде 2*(12/5)=24/5=4.8 км, що не співпадає з швидкістю першого подолання шляху.