Моторний човен за перші 5хв руху пройшов 2км. А за наступні 12хв пройшов 5,5км. За остані 3хв

пройшов 900м. Чи можна назвати рух човна рівномірним? Визначити середню щвидкість його за весь час руху Якщо можна побачити розвязання

Ответы на вопрос

Отвечает Костюк Стьопа.

1) V1=S1/t1=2 км/5 мин=0,4 км/мин

2) V2=5,5/12=0,46 км/мин

3) V3=0,9/3=0,3 км/мин

Скорость менялась.

Vcp=(2+5,5+0,9)/(5+12+3)=0,42 км/мин

Ответ: нет; средняя скорость 0,42 км/мин.

0,42 км/мин=0,42*60=25,2 км/ч.