Відстань між стіною і свічкою 4 м. Між ними розмістили збиральну лінзу на відстані 3 м від стіни.

Визначити фокусну відстань лінзи, якщо на стіні утворюється чітке зображення свічки?

Ответы на вопрос

Отвечает Базан Вова.

Відповідь:

F=0.75м

Пояснення:d=1м,  f=3м

1/F=(1/d)+(1/f)  1/F=(1f/df)+(1d/df)

1/F=(f+d/df)

F=df/(f+d)=1*3/(1+3)=3/4=0.75м