Пуля масою 9 г,яка летіла горизонтально,попадає в підвішену на нитці кулю масою 2 кг.Пуля застрягла

у кулі.З якою швидкістю летіла пуля,якщо куля з пулею піднялася на висоту 20 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Панина Анастасия.

Ответ:

Объяснение: По закону сохранения энергии m1*V^2=(m1+m2)*g*h   V=sqrt(2*(m1+m2)*g*h). Учтем, что m1<<m2  V=sqrt(2*2*0,2/9*10^-3)=29,8м/с