Машина рухається зі швидкістю 72 км/гол. Який шлях подолає машина за 3 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Виктория.
72 км \ ч = 20 м \ с
3 мин = 180 с
s = v * t
s = 20 * 180 = 3600 m