визначити роботу сили Ампера якщо провідник довжиною 20 см по якому проходить струм 2 Ампера

перемістився в однорідному магнітному полі з індукцією 40 мТл на 10 сантиметрів в напрямку дії сили на провідник розміщений перпендикулярно до магнітних ліній

Ответы на вопрос

Отвечает Агатов Павел.
A = F(а)*S ( работа ), S - перемещение проводника;
F(а) = I*B*L*sin(a) - ( Сила Ампера , она и двигает проводник );
A = I*B*L*sin(90°)*S = 2*40*10^-3*0,2*1*0,1 = 1,6 * 10^-3 Дж = 1,6 мДж .
ОТВЕТ : А = 1,6 мДж.