Зарядтары 2*10-8 Кл және 3*10-8 Кл болатын бірдей екі шар бір-бірінен 6 см ара қашықтықта тұр.

Олардың арасындағы тартылыс күшін анықта

Ответы на вопрос

Отвечает Влизкова Алёнушка.
F = k*q₁*q₂ / r²

F = 9*10⁹*2*10⁻⁸*3*10⁻⁸ / (0,06)² = 0,0015 Н       или    1,5 кН