Визначте масу пального необхідного для надання ракеті масою 800кг першої космічної швидкості(7,9

км), якщо гази викидають з ракети 2 км/с

Ответы на вопрос

Отвечает Бочарникова Ульяна.
M (ракеты)* V (ракеты) =m(газа) v(газа) все
m(газа)=М(ракеты)V(ракеты)/v(газа)=800*7900/2000=3160 (кг)