На електролампочці написано 220 В і 75 Вт. Визначити опір лампочки. Відповідь округлити до десятих


Ответы на вопрос

Отвечает Фрезе Дима.

Ответ:

Объяснение:

U = 220 В

P= 75 Вт.

R = ?

R= U^2 / P = 220^2 / 75 = 645.3 Ома