За перші 3 хвилини руху тіло подолало шлях 1,8 км, а в наступні 20 с воно рухалося зі швидкістю

10 м/с. Обчисліть середню швидкість руху тіла. Срочно надо! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Микенин Даня.

Ответ:

за формулою l:t

10м/с за 20 с = 200 м

отже - l = 0,2+1,8 = 2км

180с+20с=200с

отримуємо: V= 2000÷200=10

10м/с