ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО!!!!! Мідна ручка дверей масою 0,5 кг нагрілась на сонці на 40 градусів. Яку

кількість теплоти вона отримала?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренкова Марина.

c=380 Дж/кг*С    m=0.5 кг   Δt=40   Q=?

Q=c*m*Δt=380*0.5*40=7600 Дж

====================