Мідна ручка дверей масою 0,5 кг нагрілася на сонці на 40°с. Яку кількість теплоти вона отримала?


Ответы на вопрос

Отвечает Шеломенцев Андрей.

Ответ:

Q=c×m×|t

Q-к-сть теплоти

с-питома теплоэмність=0.385 Дж/(кг×°С)

m-масса=0.5 кг

|t-різниця температур=40°С

|- це оріэнтовно трикутник

Q=0.385×0.5×40=7.7 Дж

Объяснение: