5. Яку масу льоду, взятого при температурі плавлення , можна розплавити за рахунок 16,5 кДж

теплоги, Питома теплота плавлення льоду 330 кДж/кг, (26)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобур Маша.

Дано:

лямбда = 330 кДж/кг = 33×10⁴ Дж/кг

Q = 16,5 кДж = 1,65×10⁴ Дж

Анализ:

Q = лямбда×m => m = Q/лямбда

Решение:

m = 1,65×10⁴/33×10⁴ = 0,05 кг = 50 г

Ответ: 50 г