Перше тіло пройшло шлях 100 м за 5 секунд а друге 60 м за 4 секунди.Яке тіло має більшу швидкість і

яку саме?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бравиков Эдуард.

Ответ:

v1=100/5=20m/s

v2=60/4=15m/s

швидкість першого більше і має швидкість 20 метрів за секунду.