Визначте масу тіла, якщо на поверхні Місяця на нього діє сила тяжіння 7,52 Н. Яка сила тяжіння

діятиме на це тіло на поверхні Землі? Приско-рення вільного падіння на Місяці — 1,6 м/с2​

Ответы на вопрос

Отвечает Бакумова Ирина.

Ответ:

m = 4.7 кг;   Р₂ = 47 H;

Объяснение:

g₁ = 1.6 м/с² - ускорение свободного падения на Луне

g₂ = 10 м/с² - ускорение свободного падения на Земле

P₁ = 7.52 H - сила тяжести тела на Луне

m - ? - масса тела

P₂ - ? - сила тяжести тела на Земле.

==================================

m = P₁ : g₁ = 7.52 : 1.6 = 4.7 (кг)

Р₂ = m · g₂ = 4.7 · 10 = 47 (H)