5. Вкажіть потенціальну енергію, яку матиме тіло масою 3 кг, на висоті 5 М над поверхнею Землі.1)

15 Дж2) 30 Дж3) 50 Дж4) 150 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Ответ:

Еп=m*g*h

En=3*10*5=150 Дж

Ответ :Еп=150 Дж.