Визначте кінетичну енергію тіла масою 2 кг через 10 с. руху ,якщо його швидкість змінюється за

законом v=10+2t.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабей Александра.

Ответ:

900 Дж

v=10+2c=10+2•10=30

=460•0,17.51=900