Два провідники опорами 0,006 кОм і 12 Ом увімкнуті в мережу, що має напругу 0,0002 МВ. Яка

кількість теплоти виділиться за 0,5 хв у кожному провіднику, якщо вони з’єднані паралельно.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Катюша.

R1=0,006 кОм=6 Ом; 0,0002MB=200B

Q1=A=UIt=U²t/R1=200²*30/6=200²*5=200 кДж

Q2=200²*30/12=100 кДж, в 2 раза меньше, т.к. сопротивление в 2 раза больше.

Ответ: 200 и 100 кДж.