За допомогою скляної трубки діаметром 2 мм відміряли 100 крапель спирту, маса яких 1,3 г. За

отриманими вимірами визначте коефіцієнт поверхневого натягу спирту.

Ответы на вопрос

Отвечает Рощіна Валерія.

Відповідь:

Пояснення:

gm₀=σπd

σ = gm₀/πd

m₀= m/N

σ = gm/πdN

σ = 9.81*1.3*10⁻³/(3.14*2*10⁻³*100) = 2.0307*10⁻² H/м ≈ 0,2 мН/м