Ділянка кола складається з двох резисторів 1Ом і 4 Ом, які ввімкнено послідовно. Сила струму в

провідниках 1 А. Який опір такої ділянки кола. СРОЧНО ПЖ ДАЮ ВСІ БАЛИ

Ответы на вопрос

Отвечает Бейбит Нұрсұлтан.

Ответ:

При послідовному зєднанні резисторів, опір ділянки сумуємо :  1ом+4ом=5ом,

струм дано 1а , при цьому U=I*R=1a*5om=5В

Объяснение: