Який опір спіралі лампочки кишенькового ліхтарика якщо на ній написано " 3,5 В ; 0.26 А


Ответы на вопрос

Отвечает Маренич Юлия.

I=U/R

R=U/I

R=3,5/0,26=13 (Ом)