Молот маса якого 20 кг падає з висоти 1 м на сталеву заготовку маса якої становить 2.5 кг на

скільки градусів нагріється заговка під часу удару якщо в її внутрішню енергію перетворюється вся механічна енергія молота

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Артём.

Ответ:

температуре зміниться на 0.16°C

Объяснение:

спершу знаходимо швидкість яку набув молот під час падіння v=at, де час який він падав можна порахувати за формулою s=(at^2)/2

v=√20 м/с

кінетична енергія знаходиться за формулою E=(mv^2)/2 і дорівнює 200Дж

Q=E

Q=cmt, звідки зміну температури t можна знайти за формулою t=Q/(cm) t=0.16