Магнітне поле діє на провідник завдовжки 80см, росташований під кктом 60 градусів до ліній

магнітного поля із силою 0.35 Н. Визначте індукцію магнітного поля якщо сила струму в провіднику дорівнює 2.5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Абалина Диана.

Ответ:

0,2 Тл

Объяснение:

L=0.8 м     α=60°    F=0.35 H    I=2.5 A    B=?

===

F=I*B*L*sinα

B=F/(I*L*sinα)=0.35/(2.5*0.8*0.866)=0.2 Тл

==============================