Помогите пожалуйста даю 25 балов Яку роботу виконує струм в електродвигуні підйомного крану за

півдоби, якщо за напруги 350 В сила струму у двигуні становить 42 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Відповідь:

А = 635,04 кДж

Пояснення:

A=Uit

t=12 год =  12*3600 с = 43200 с

А = 350 В * 42 А * 43200 с = 635040000 Дж = 635,04 кДж