ПОЖАЛУЙСТА ХОТЯ БЫ ПАРУ ЗАДАНИЙ РЕШИТЬ!!! 35 БАЛЛОВ 1. Обчисліть роботу електричного струму за 20

хв.,якщо напруга дорівнює 110 В,а сила струму 5А. 2. За який час у електропечі виділиться 288кДж теплоти,якщо опір нагрівального елементу 30 Ом,а сила струму 4 А? 3. За який час на електроді утвориться шар срібла масою 2,52г,якщо сила струму в мережі 1,4А?

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчукова Валерия.

Відповідь:

Пояснення:

1) A=UIt

A= 110B*5A*20*60 c =66 0000 Дж = 660 кДж

2) Q=I^2 *R * t

Q = 4^2 *30*t = 1 =16*30t = 480t

t=Q/480 = 288000 / 480 = 600 c

3) m=kIt

t = m/kI

t = 2,52*0,001 кг/1,12*10^(-6) кг/Кл * 1,4 A = 1607 c