Електричні лампи, на яких написано «220В, 120В» «220В, 60В» з‘єднали послідовно та підключили до

мережі з напругою 220В. Визначте загальну потужність струму в лампах. Залежність електричного опору від температури нитки розжарення не враховуйте. А) 180Вт Б) 120Вт В) 90Вт Г) 40Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Синицына Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U₁ = 220 B

P₁ = 120 Вт

U₂ = 220 B

P₂ = 60 Вт

___________

P - ?

1)

Сопротивление первой лампы:

R₁  = U₁²/P₁ = 220²/120 ≈ 403 Ом

Сопротивление второй лампы:

R₂ = U₂²/P₂ = 220² / 60 ≈ 807 Ом

2)

Суммарное сопротивление:

R = R₁ + R₂ = 403 + 807 =  1210 Ом

Мощность:

P = U² / R = 220² / 1210 ≈ 40 Вт

Правильный ответ:

Г) 40 Вт