Металевий стержень довжиною 10 см рухається зі швидкістю 2м/c у однорідному магнітному полі з

індукцією 0,5 Тл. Швидкість руху напрямлена перпендикулярно до стержня та утворює кут 30 градусів з лініями магнітної індукції. Чому дорівнює ЕРС індукції в стержні.

Ответы на вопрос

Отвечает Голоботовська Анюта.

Відповідь:

0.05 В

Пояснення:

E=B*v*l=0.5*0.1*2*sin30=0.05 В