Чому дорівнює маса автомобіля з піском, якщо на нього діє сила тяжіння 60 кН? 8000 кг 10000 кг

600 кг 6000 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Савостьянова Катерина.

Дано:

F=60кН=60000 H

g= 10 H/кг

Знайти:

m

Розв'язування:

F=mg

m=F/g=60000/10=6000 кг

Объяснение:

6000 кг