Маємо рівняння: 37x2+3x+8=0 Перетвори це рівняння на зведене.


Ответы на вопрос

Отвечает Бянкин Максим.

Ответ:37х+2+3х+8=0

30х+10=0

30х=-10

х=-10/30

х=-1/3

Объяснение:

Треба звести подібні доданки