Рiвняння руху мае вигляд 0,8-0,1t. Визначити: Початкову координату.Координату через 20с


Ответы на вопрос

Отвечает Галеев Ренат.
X = 0,8 - 0,1t
x = x0 + v*t
=> x0 = 0,8
x(20) = 0,8 - 0,1*20 = -1,2