Якій переріз має стальний дріт довжиною 1 км, якщо його маса 19,5 кг?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тратас Ульяна.

Ответ:

2,5мм²

Объяснение:

ρст=7800кг/м³

l=1 км=1000м

m=19,5 кг

S-?

ρст=m/V

V=lS⇒ρст=m/lS

S=m/lρст=19,5/(1000*7800)=2,5*10^{-6}м²=2,5мм²