Укажіть, яке значення має ККД теплової машини, якщо до турбіни пара потрапляє за температури 500°С,

а виходить за температури 30°С​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганичев Игнат.

Дано:

Т1 = 500°С ( 773К )

Т2 = 30°С ( 303 К )

n - ?

_______________________

n = T1 - T2 / T1 = 773K - 303K / 773K = 470K / 773K ≈ 60,8 = 61 %

B: 61 %

Отвечает Тришина Катя.
ККД=0,94
Объяснение :
ККД=(500-30)/500=0,94