камінь вільно падає з висоти 200 см обчисліть енергію та потужність удару якщо його тривалість 4

сек а маса каменю 250кг

Ответы на вопрос

Отвечает Окунева Алиса.

Дано:

h = 2 м

t = 4 с

m = 250 кг

g = 10 м/с²

Eпот = ?

P = ?

Решение:

A = Eпот = mgh = 250 кг * 10 м/с² * 2 м = 5000 Дж = 5кДж

P = A / t = 5000 Дж / 4 с = 1250 Вт

Ответ: Eпот = 5кДж; P = 1250 Вт.