Камінь підкинули вертикально вверх зі швидкістю 6 м/с. Використовуючи закон збереження повної

механічної енергії, знайдіть: 1) Максимальну висоту підльоту каменю. 2) Висоту, на якій кінетична енергія каменю дорівнює потенціальній енергії. 3) Висоту, на якій кінетична енергія каменю вдвічі більша за потенціальну енергію каменю.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Анна.
Закон m*V1²/2+m*g*h1= m*V2²/2+m*g*h2.
1) Внизу во время броска h1=0, V1=6, а вверху наоборот h2=hmax, V2=0 тогда V1²/2=g*hmax, откуда hmax=1.8 м (ну, так бросали, 6м/с~21км/час чуть ли не пешком)
2) На высоте h3 по условию V3²/2=g*h3, тогда 2*g*h3=18 (см. формулу закона), и h3=0.9м.
3) V4²/2=2*g*h4, по ф-ле з-на 2*g*h4+g*h4=18 ➡0.6м.
Точка.