тіло масою 2 г рухаючись горизонтально під дією сили тертя,прийшло до зупинки відстань 86см за 2

с.Визначіть силу тертя що діяла на тіло.(0.86 мН)​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёв Данил.

F=m*a   a=2*S/t^2   F=m*2*S/t^2=2*10^-3*2*0,86/4=0,86*106-3 H=0,86 мН