СРОЧНО, КТО ПОМОЖЕТ ДАМ БОЛЬШЕ БАЛЛОВ!!!!! Визначити силу, потрібну для втримання пластиру,

накладеного зсередини на пробоїну в підводній частині лодки на глибині 85 см, якщо площа пробоїни 160 см2?

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Кирилл.

дано h=1 м    p=1000 кг/м3    S=0,016 м2    F- ?

F=P*S=p*g*h*S=1000*9,8*1*0,016=156,8 Н