Яка сила тяжіння діє на суцільний мідний куб із довжиною ребра 7 см? Срочно!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.
V=7³=343см³, плотность меди ро=8.96г/см³, масса m=8.96*343=3073.28г=3.073кг, вес (сила тяжести) Р=mg=30.73 H