у жорсткому балоні при температурі 373 к міститься ідеальний газ. до якої температури треба нагріти

балон, щоб тиск подвоївся?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Влад.
Дано:
P1=x Па
P2=2x Па
T1=373K
знайти:
Т2=?
процeс ізохорний, тому маємо

P1/T1=P2/T2 звідси T2=T1*P2/P1=373K*2x/x=746K
В-дь: 746К