Визначіть імпульс фотона ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі 100нм


Ответы на вопрос

Отвечает Закаляк Оля.
Р=h/λ
p= 6,6 *10⁻³⁴ / 250 *10⁻⁹ =2,64*10⁻²⁷ кг*м/с