Автомобіль що рухається рівно прискорено зі стану спокою за 5с проїхав шлях 25м визначте

прискорення автомобіля на цьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Олександра.

Ответ: 2м/с²

Объяснение:

Дано:

t=5c

S=25м

Vo=0

-----------

а-?

S=Vo*t+at²/2

Vo=0

Тогда:

S=at²/2

Отсюда:

a=2S/t2=2*25/5²=2м/с²

Отвечает Мануйлова Катя.

Дано:

S=25м

t=5c

Знайти:

а-?

S=V0t+at²/2

S=at²/2

a=2S/t²=2*25/5²=50/25=2м/с