Даю 30 балов на тіло діє сила тяжіння 300н. чому =його маса?


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Даниил.

Відповідь:

P=300н

g=10м/с²

P=m*g

m=P/g=300/10=30кг

Пояснення:

Отвечает Майская Злата.

Дано:

Fт = 300 Н

Знайти:

m - ?

Розв'язання:

Сила тяжіння дорівнює:

Fт = mg, де g - прискорення вільного падіння (≈ 10 Н/кг)

m = Fт/g

m = 300 / 10 = 30 кг.

Відповідь: m = 30 кг.