ДАЮ 50 БАЛЛОВ СРОЧНО На яку відстань протягнули вантаж масою 100 кг, якщо прикладенадо нього

горизонтальна сила виконала роботу 4,5 кДж, а коефіцієнттертя між вантажем і дорогою 0,15.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.

Ответ: 30м

Объяснение:

Дано:

m=100кг

g=10Н/кг

μ=0,15

А=4,5кДж=4500Дж

-------------------

S-?

А=FS

А=mgμ

Отсюда:

S=A/(mgμ)=4500/(100*10*0,15)=30м