По дузі якого радіуса проїде мотоцикліст що рухається хі швидкістю 54 км.год якщо він нахилиться до

дороги під кутом 60 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оля.
Дано a=60   V=54 км\ч=15 м\с      R- ?

а=V^2\R - центростремительное ускорение    


а=Fц\m=mg*ctga\m=g*ctg60

g*соsa\sina=V^2\R

R=V^2*sina\cоsa*g=225*1,7\10=39 м - ответ