Яка сила струму в провiднику опором 40 Ом.якщо для перемiщення по ньому заряду 30Кл була виконана

робота0,6кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает На Миша.
Дано:

R = 40 Ом
q =30 Кл
A = 0,6 кДж = 600 Дж

Решение:

I =  \frac{U}{R}

U - напряжение 
R - сопротивление ( 40 Ом )

 U = \frac{A}{q}

A - работа ( 0,6 кДж = 600 Дж )
q - заряд ( 30 Кл )

U =  \frac{600}{30} = 20 B 

I =  \frac{20}{40} = 0,5 A