Дано: r=0.03м F=2мН Знайти: q1,q1 В системі С де 91, 92 Точкові заряди, що взаємодіють;r-

відстань між ними; к коефіцієнт, який залежить від вибору одиниць величин, що входять до закону, к =9·10 Н·м2/Кл².

Ответы на вопрос

Отвечает Алибек Айым.

Ответ: 1,41*10⁻⁸Кл

Объяснение:

Дано:

r=0,03м

F=2мН=0,002Н

k=9*10⁹ Н*м2/Кл².

-----------

q1,q2-?

F=k*q1*q2/r², где:

k-коэффициент пропорциональности

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами.

Отсюда:

q1=q2=√(F*r²)/k=√(0,002*0,03²)/(9*10⁹)=1,41*10⁻⁸Кл