знайдіть масу оболонки ракети яка рухається зі швидкістю 7м/с якщо маса ракетного палива 1000т а

швидкість миттєвого витікання відпрацьованих газів 2000м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Братанич Андрей.

Ответ:

Объяснение:

За законом збереження імпульсу

m_0v_0=m_1v_1-m_2v_2

m₀ - початкова маса ракети (оболонка плюс паливо)

v₀ - початкова швидкість ракети

m₁ - кінцева маса ракети (тобто маса оболонки)

v₁ - кінцева швидкість ракети

m₂ - маса вихлопних газів (тобто маса палива)

v₂ - швидкість витікання вихлопних газів

Припустимо, що v_0=0 м\с, тогда

m_1=\dfrac{m_2v_2}{v_1}=\dfrac{1000\cdot 10^3\cdot 2000}{7}\approx285714286 кг