5. Координата тіла змінюється з часом згідно з рівнянням х = 12 + 5t, де всі величини виражено в

одиницях СІ. Визначте швидкість цього тіла та координату через 4 с після початку руху. Piвень3​

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Юра.

Ответ: 32м; 5м/с

Объяснение:

Дано:

х = 12 + 5t

t=4с

-----------------

х-?; V-?

х=12+5*4=32м

Скорость тела равна первой производной от уравнения движения:

V=(x)'=(12 + 5t)'=5м/с