Електричний нагрівник увімкнено в мережу з напругою 127 В. При силі струму, що дорівнює 5 А, він за

20 хв нагріває 1,5 л води на 80°С. Визначте ККД нагрівника.

Ответы на вопрос

Отвечает Беспелюхина Софья.

Ответ: 66%

Объяснение:

Дано:

U=127В

I=5A

t=20мин=1200с

V=1,5л=0,0015м³

ρ=1000кг/м³

Δt=80°C

c=4200Дж/кг°С

--------------

η-?

η=Qп/Q, где:

Qп-полезная теплота;

Q-выделившееся теплота при нагреве кипятильника.

Qп=c*m*Δt где:

c-удельная теплоемкость воды;

m-масса воды:

m=ρ*V;

Δt-температура нагрева воды

Q=UIt

η=cρVΔt/(UIt)=4200*1000*0,0015*80/(127*5*1200)=0,66*100%=66%