HELP ME))) 12б!!!Електричний нагрівник увімкнуто у мережу з напругою 120 В. При силі струму 5 А він

за 20 хв нагріває 1,5 л води з 283 К до 373 К.Визначте ККД нагрівника , якщо питома теплоємність води 4200Дж/(кг*К).

Ответы на вопрос

Отвечает Янко Алексей.
КПД=Qполезное/Qзатраченное
Qполезное=m*c*(T2-T1)=1,5*4200*(373-283)=567000 Дж
m=ρV=1000*1,5*0,001=1,5кг
Qзатраченное=U*I*t=120*5*1200=720000 Дж
t=20*60=1200 c
КПД=567000/720000=0,7875