Електричний нагрівник увімкнений в мережу з напругою 127 В. При силі 4 струму, що дорівнює 5А,

він за 20 хв нагріває 1,5 л води на 80 градусівза Цельсієм. Визначити ККД нагрівника. Питома теплоємність води4200 Дж/кг • К. Відповідь подати у відсотках. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

Ответ:

Объяснение:

1)

Количество теплоты:

Q = c·m·Δt = 4200·1,5·80 = 504 кДж

2)

Работа нагревателя:

A = I·U·t = 4·127·20·60 ≈ 610 Дж

3)

КПД = Q/A = 504 / 610 ≈ 0,83    или    83%

Отвечает Сатаров Тимофей.

Ответ:

ответ выше заглянь